Chat with us, powered by LiveChat

Aktualności

Bądź na bieżąco

03 lipca 2020

TOMMA w programie Karta Dużej Rodziny

Miło nam poinformować, że TOMMA oraz Bonus Diagnosta dołączyły do grupy firm honorujących Kartę Dużej Rodziny. Posiadaczom takiej karty przysługuje rabat 10% na wszystkie nasze usługi, z uwzględnieniem zasad chroniących zdrowie naszych Pacjentów (specjalne obostrzenia dotyczące małych dzieci i kobiet w ciąży, obowiązkowe skierowanie na badania tomografii i RTG itp.). Prosimy o poinformowanie personelu o […]

Dowiedz się więcej
01 lipca 2020

Podkarpacie. Informacja o zmianach

Drodzy Pacjenci, szczególnie Ci z Podkarpacia, zawiadamiamy, że 1 lipca spółka Asklepios Diagnostyka połączy się z należącą do Grupy TOMMA spółką Bonus-Diagnosta. W związku z tym nasze pracownie w Rzeszowie (ul. Kolejowa, ul. Podwisłocze) i Jaśle (ul. Lwowska) będą odtąd funkcjonowały pod szyldem Bonus-Diagnosta Sp. z o.o. Zakres diagnostyki pozostaje bez zmian. Zapraszamy na badania!

Dowiedz się więcej
23 marca 2020

Teraz w Zabrzu również rezonans

Drodzy Pacjenci z Zabrza i okolic! Jak obiecywaliśmy, tak zrobiliśmy. Do naszej pracowni na terenie Szpitala Miejskiego dotarł właśnie nowoczesny aparat Siemens Magnetom Essenza 1.5 T, możemy więc Was oficjalnie zaprosić na badania rezonansu magnetycznego.

Dowiedz się więcej
18 marca 2020

Koronawirus (COVID-19) – środki ostrożności

Drodzy Pacjenci, Informujemy, że w związku z pandemią COVID-19 we wszystkich naszych pracowniach wprowadzamy wyłącznie płatność kartą, płatność gotówką nie będzie przyjmowana.

Dowiedz się więcej
12 marca 2020

Druga pracownia we Wrocławiu

Z radością informujemy, że TOMMA otworzyła właśnie drugą placówke we Wrocławiu.

Dowiedz się więcej