Kim jesteśmy?

Prowadzimy pracownie TOMMA Diagnostyka Obrazowa, działając na rynku usług medycznych od 1991 roku. Obecnie świadczymy usługi w ponad trzydziestu pracowniach na terenie całego kraju, oferując głównie badania rezonansu magnetycznego oraz tomografii komputerowej. Od 2019 roku jesteśmy częścią PZU Zdrowie.

 

Zarząd TOMMA Diagnostyka Obrazowa S.A.

 

W wybranych pracowniach diagnostyki obrazowej TOMMA świadczymy także usługi z zakresu badań RTG. Nowoczesna aparatura radiologiczna pozwala na skrócenie czasu ekspozycji organizmu na promieniowanie przy zachowaniu wysokiej jakości obrazu. Zdjęcia uzyskiwane są w wersji cyfrowej. Badania RTG, tomografię komputerową i rezonans magnetyczny wykonujemy komercyjnie, a w wyznaczonych jednostkach także na podstawie refundacji Narodowego Funduszu Zdrowia. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z wybraną pracownią.

33 lata doświadczenia na rynku, codziennie przekładamy na pracę i zaangażowanie w wykonywane działania. Dokładamy wszelkich starań, aby troska o zdrowie Pacjenta była podstawą naszej codziennej pracy. Wyróżniają nas:

  • Wykwalifikowana kadra medyczna
  • Najwyższa jakość obrazowania
  • Opisy badań wykonywane przez najlepszych specjalistów
  • Dbałość o standardy i indywidualne podejście do Pacjenta
  • Atrakcyjne ceny badań prywatnych
  • Nowoczesny design pracowni

Certyfikat ISO

Pragnąc spełnić wszystkie wymagania stawiane przez naszych Klientów i dbając o ich zadowolenie, nieustannie dążymy do zapewnienia jak najwyższej jakości oferowanych usług. W tym celu Spółka wdrożyła Zintegrowany System Zarządzania, uzyskując w 2015r. certyfikat ZSZ realizowany zgodnie z normą ISO 9001 oraz ISO 14001. Posiadamy certyfikat ISO/IEC 27 001 dotyczący Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji. Założenia przyjęte w polityce jakości zobowiązują nas do podejmowania działań w zakresie doskonalenia Systemu Zarządzania Jakością oraz Ochrony Środowiska.

 

Polityka Zintegrowanego Systemu Zarządzania
Bonus Diagnosta Sp. z o.o. Polityka Zintegrowanego Systemu Zarządzania

Skuteczna diagnostyka obrazowa

40 pracowni
w całej Polsce

Rocznie wykonujemy
420 tys. badań

Mamy już
33 lata doświadczenia