Kariera

TOMMA Diagnostyka Obrazowa to firma z pasją do doskonałości i innowacji w dziedzinie diagnostyki obrazowej. Dołącz do naszego zespołu gdzie wspólnie będziemy tworzyć przyszłość medycyny obrazowej.

Obecnie poszukujemy Lekarza Radiologa w obszarze: teleradiologii lub pracy stacjonarnej.

Opis stanowiska

Firma TOMMA Diagnostyka Obrazowa poszukuje doświadczonego i zaangażowanego Lekarza Radiologa, który będzie odpowiedzialny za najwyższej jakości interpretację badań obrazowych, w tym RTG, TK i MR.

Wymagania

  • ukończony II stopień specjalizacji lekarskiej lub równoważna specjalizacja w trybie jednostopniowym,
  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy zawodowej, z preferencją doświadczenia w teleradiologii,
  • znajomość interpretacji badań RTG, TK i MR,
  • doskonała zdolność analitycznego myślenia i dokładności,
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w elastycznym grafiku,

Oferujemy

  • pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się środowisku,
  • elastyczny czas pracy, z możliwością pracy zdalnej,
  • możliwość stałego rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach,
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz możliwość zakupu stacji opisowej w korzystnych warunkach.

Jak aplikować

Jeśli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres rekrutacja@tomma.com.pl

W CV umieść niezbędną do procesu rekrutacji klauzulę o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie aktualnego CV z klauzulą: