Różowa Sobota


W dniach 9 i 10 marca 2018 roku w pracowni TOMMA Diagnostyka Obrazowa w Poznaniu odbędzie się Seminarium, podczas którego Pacjentki będą mogły skorzystać z atrakcyjnego rabatu -57% na badanie rezonansu magnetycznego piersi! Cena w tych terminach, to tylko 299 złotych!

Tylko 9 i 10 marca w pracowni rezonansu magnetycznego, przy ul. Starołęckiej 42 w Poznaniu, Pacjentki będę mogły skorzystać ze specjalnego rabatu na rezonans magnetyczny piersi -57% w cenie 299 zł.
Podczas wykonywania badań obecny będzie lekarz radiolog, wiodący specjalista z zakresu badań rezonansu magnetycznego, a także technik specjalista i dwóch techników asystujących przy wykonaniu badania.

Jak przygotować się do badania rezonansu magnetycznego piersi?

  • badanie należy wykonać pomiędzy 6 a 14 dniem cyklu
  • od 1-2 miesięcy przed badaniem należy zrezygnować z terapii hormonalnej
  • w związku z koniecznością podania środka kontrastującego niezbędne jest dostarczenie aktualnego (nie starszego niż 7 dni) wyniku poziomu kreatyniny we krwi
  • nie należy jeść 3 godziny przed badaniem oraz pić 1 godzinę przed badaniem
  • podczas badania ubranie nie może zawierać elementów metalowych (pasek, cekiny, guziki itp.)
  • Pacjentka nie może mieć również metalowych elementów w ciele (np. metalowe opiłki, sztuczna zastawka serca, metaliczne implanty ortopedyczne)
  • Pacjentka powinna upewnić się, że nie jest w ciąży, która stanowi przeciwwskazanie do wykonania badania

Więcej informacji pod numerem telefonu: 506 760 116. Zapraszamy do rejestracji na badanie!

Oferta ważna tylko na badania rezonansu piersi wykonane w dniach 9.03-10.03 2018 roku, w godzinach wyznaczonych przez organizatora. Cena regularna badania: 690 złotych. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.